Konferencja - Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna uczniów w Szkole Promującej Zdrowie Print
Written by Ewa Rawa (tel. 95 725 50 30)
Wednesday, 30 April 2014 08:35

szkola promujaca zdrowieSerdecznie zapraszam Państwa dyrektorów szkół oraz szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia na konferencję Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna uczniów w  Szkole Promującej Zdrowie, która odbędzie się 22 maja 2014 r. w WiMBP im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp., ul. Sikorskiego 107 (sala nr 102) w godz. od 10.00 do 14.00.

Celem konferencji jest zwrócenie szczególnej uwagi uczestników na znaczenie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej w rozwoju dzieci i młodzieży. W programie przewidziane zostały wystąpienia pracowników instytucji wspierających rozwój fizyczny uczniów, prezentacja programów edukacyjnych oraz przykładów dobrych praktyk.

Radosław Wróblewski

Lubuski Wicekurator Oświaty

mychalogo

Dyrektorzy

Szkół Promujących Zdrowie

województwa lubuskiego

Gorzów Wlkp., 29  kwietnia 2014 r.

Ze względów organizacyjnych bardzo proszę o potwierdzenie udziału w konferencji (dwóch osób) do 16 maja 2014 r. na stronie http://ko-gorzow.edu.pl/konferencje

Radosław Wróblewski

Lubuski Wicekurator Oświaty