Konferencja: Szkoła Promująca Zdrowie jako środowisko sprzyjające rozwojowi psychospołecznemu uczniów Print
Written by Ewa Rawa
Friday, 27 November 2015 21:45

ArrayWojewódzki Zespół Wspierający SzPZ serdecznie zaprasza dyrektorów oraz szkolnych koordynatorów ds. promocji zdrowia na konferencję Szkoła Promująca Zdrowie jako środowisko sprzyjające rozwojowi psychospołecznemu uczniów, która odbędzie się 10 grudnia2015 r. w Szkole Podstawowej w Zawadzie, ul. Zawada-Szkolna 24, 66 -001 Zielona Góra, w godz. od 10.00 do 14.00.

Celem konferencji jest zwrócenie szczególnej uwagi uczestników na konieczność prowadzenia działań wspierających rozwój psychospołeczny dzieci i młodzieży. Podczas konferencji wręczone zostaną Wojewódzkie Certyfikaty SzPZ Lubuskiego Kuratora Oświaty – 2015.

Ze względów organizacyjnych proszę zgłosić swój udział rejestrując się pod poniższym linkiem. Ilość miejsc ograniczona.

rejstracja : ko-gorzow.edu.pl/konferencje