Forum Szkół Integralnego Wychowania Print
Written by Paulina Domańska (tel. 95 725 50 00)
Wednesday, 17 December 2014 08:47

kulZ inicjatywy prof. dr hab. Krystyny Chałas, kierownika Katedry Dydaktyki i Edukacji Szkolnej KUL oraz jej pracowników (dra hab. prof.KUL Adama Maja, dr Beaty Komorowskiej, dr Marty Buk – Cegiełki) przy wsparciu grupy profesorów pedagogiki rożnych uczelni powstaje ogólnopolskie Forum Szkół Integralnego Wychowania poszukujące sposobów integralnego rozwoju i wychowania osoby ucznia. Będzie ono zrzeszać szkoły publiczne i niepubliczne różnych szczebli.

Głównym celem Forum jest wspomaganie dyrektorów i nauczycieli we wzmacnianiu wychowawczej funkcji szkoły w integralnym rozwoju i wychowaniu osoby ucznia. Więcej informacji na temat Forum znajduje się poniżej.

Załączniki:

Informacje ogólne – Forum Integralnego Wychowania