Projekt „Wygraj Życie Dzięki Marzeniom” Print
Written by Alicja Górska
Thursday, 14 April 2016 10:15

fundacjaakademiaintegracjiFundacja Akademia Integracji- Praca, Edukacja, Sport przystąpiła do realizacji projektu „Wygraj Życie Dzięki Marzeniom”. Projekt jest skierowany do szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych i polega na przeprowadzeniu zajęć integracyjnych z udziałem niepełnosprawnych sportowców.

Projekt przewiduje, że pracownicy Fundacji odwiedzą minimum 5 placówek w każdym województwie i przeprowadzą 2 godzinne zajęcia dla blisko 13 000 dzieci w grupach po 80-100 osób.

Program jest w całości finansowany z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

1. Opis projektu