Lubuski Kurator Oświaty z wizytą w gminie Szlichtyngowa. Drukuj
Autor: Patryk Ciepły
wtorek, 26 kwietnia 2016 11:19

szlichtyngowa18 kwietnia 2016 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła gminę Szlichtyngowa.

W czasie pobytu, wspólnie z Elżbietą Rahnefeld Burmistrzem Miasta i Gminy Szlichtyngowa Ewa Rawa odwiedziła szkoły i przedszkole z terenu gminy, tj. :
Szkołę Podstawową w Starych Drzewcach, Szkołę Podstawową w Jędrzychowicach, Szkołę Podstawową i Gimnazjum w Szlichtyngowej oraz Przedszkole Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Starych Drzewcach.

W siedzibie gminy, podczas spotkania z dyrektorami szkół, w obecności władz gminy omówiono problemy, na które napotykają dyrektorzy.

Ponadto przedstawione zostały zamierzenia Burmistrza, dotyczące rozwoju podległych szkół. Ewa Rawa zapoznała zebranych ze zmianami planowanymi do wdrożenia w najbliższym czasie przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską.