BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
V Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II diecezji zielonogórsko gorzowskiej Drukuj
Autor: Patryk Ciepły   
piątek, 20 maja 2016 07:34

zjazd17 maja 2016r. w Głogowie odbył się V Zjazd Rodziny Szkół im. Jana Pawła II  diecezji zielonogórsko – gorzowskiej, w którym wzięła udział Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty. Organizatorem Zjazdu był Zespół Szkół  w Przedmościu. W spotkaniu uczestniczyło 20 szkół im. Jana Pawła II. 

Uroczystość rozpoczęła się od mszy świętej w Kolegiacie pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Głogowie, którą koncelebrował biskup Tadeusz Lityński, biskup zielonogórsko - gorzowskiej. Po mszy odbyła się część artystyczna w wykonaniu  uczniów Zespołu Szkół  w Przedmościu. Następnym  punktem spotkania  była gra terenowa „Śladami wartości św. Jana Pawła II”, będącą formą zwiedzania i poznawania zabytków miasta oraz jego  historii. Zwycięzcą gry zostali uczniowie Zespołu Szkół Katolickich w Gorzowie Wielkopolskim. Szkoła ta będzie  organizatorem kolejnego, VI Zjazdu Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.


Na zakończenie uroczystości odbyło się rozstrzygnięcie XV Konkursu Papieskiego organizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Głogowie.


 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet