BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Lubuski Kurator Oświaty z wizytą w Gminie Nowa Sól Drukuj
Autor: Patryk Ciepły   
czwartek, 22 września 2016 10:33

Gmina nowa sol21 września 2016 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła Gminę Nowa Sól.

W czasie pobytu w Zespole Szkół w Przyborowie Ewa Rawa spotkała się z Izabelą Bojko, Wójtem Gminy Nowa Sól oraz dyrektorami: Zespołu Szkół w Lubięcinie, Zespołu Szkół w Lubieszowie i Zespołu Szkół w Przyborowie. Podczas spotkania dyrektorzy zaprezentowali swoje szkoły oraz omówili problemy, z którymi spotykają się kierując placówkami oświatowymi. Ponadto Wójt Izabela Bojko przedstawiła swoje plany i zamierzenia, dotyczące rozwoju oświaty w Gminie. Ewa Rawa przybliżyła uczestnikom spotkania założenia reformy, planowanej do wdrożenia przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską. 

 

 

 Obecność Lubuskiego Kuratora Oświaty w Przyborowie związana była z realizacją wśród uczniów gimnazjów z terenu Gminy Nowa Sól programu „Stop zardzewiałej śmierci". Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Zielonej Górze ppłk Waldemar Krupiński oraz dyrektor Biura Wojewody Lubuskiego Waldemar Gredka.


 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet