27 września 2016 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła Lubniewice. Drukuj
Autor: Patryk Ciepły
poniedziałek, 03 października 2016 14:50

lubniewicW czasie wizyty Ewa Rawa spotkała się z Tomaszem Jaskułą – Burmistrzem Lubniewic oraz Katarzyną Szczepańską – Zastępcą Burmistrza. W siedzibie gminy omówione zostały zamierzenia Burmistrza, dotyczące rozwoju oświaty w mieście. Wspólnie z Burmistrzem Ewa Rawa odwiedziła także Zespół Szkół w Lubniewicach. Podczas spotkania dyrektor Renata Kaczmarek zaprezentowała swoją placówkę oraz omówiła realizację prowadzonych w szkole zadań. Podkreśliła znaczenie zrozumienia potrzeb szkoły oraz bardzo dobrej współpracy dyrektora z Burmistrzem Lubniewic.

Lubuska Kurator Oświaty spotkała się również z nauczycielami oraz z uczniami.