Lubuski Kurator Oświaty czyta dzieciom Drukuj
Autor: Patryk Ciepły
środa, 12 października 2016 14:42

calapolskaczytadzieciomW poniedziałek 10 października 2016 roku w związku z kampanią Cała Polska czyta dzieciom Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa odwiedziła Publiczną Szkołę Podstawową w Tucznie.

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa przeczytali uczniom fragmenty książki Grzegorza Kasdepke pt. Bon czy Ton. Savoir-vivre dla dzieci.
Uczniowie z zainteresowaniem słuchali czytających, po czym chętnie odpowiadali na pytania dotyczące treści książki. Oprócz uczniów i przedszkolaków w spotkaniu wzięli udział ich rodzice oraz babcie i dziadkowie.

Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa mając przekonanie, że czytanie dzieciom jest najlepszą inwestycją w ich przyszłość gorąco wspiera kampanię Cała Polska czyta dzieciom i zachęca do codziennego czytania książek.