BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Wojewódzka uroczystość obchodów Dnia Edukacji Narodowej 2016 Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)   
poniedziałek, 17 października 2016 14:15

logo koSzanowni Państwo

 

Tradycyjnie, w dniu 14 października 2016 r. w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się wojewódzka uroczystość Dnia Edukacji Narodowej, podczas której nauczyciele, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, a także osoby zaangażowane w działania na rzecz lubuskiej oświaty zostali uhonorowani krzyżami zasługi, medalami za długoletnią służbę, medalem Komisji Edukacji Narodowej, nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i nagrodami Lubuskiego Kuratora Oświaty.

 

Podziękowania i życzenia z tej okazji całemu środowisku oświatowemu, a w szczególności wszystkim nagrodzonym złożyła m.in. Pani Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty oraz Wojewoda Lubuski, Pan Władysław Dajczak. Wyrazy uznania i podziękowania przekazali także: Pan Jacek Kurzępa – Poseł na Sejm RP, Pani Bożena Mania - Prezes Zarządu Okręgu Lubuskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego i Pani Bożena Pierzgalska - Przewodnicząca Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Zielonej Górze.

 

W imieniu odznaczonych i nagrodzonych, Pani Beata Gizińska-Gigoła, nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 10 w Gorzowie Wielkopolskim, podziękowała za te szczególne wyróżnienia.

 

Uroczystość uświetniły występy uczniów z Gimnazjum nr 9 w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespołu Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”.

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet