BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Rekrutacja uzupełniająca nauczycieli polonistów do pracy w Rosji i Kazachstanie Print
Written by Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
Tuesday, 04 February 2014 08:58

orpegSzanowni Państwo

 

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą z upoważnienia Ministra Edukacji Narodowej prowadzi nabór uzupełniający nauczycieli polonistów do pracy w Rosji i Kazachstanie w roku szkolnym 2014/2015. Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 21 lutego 2014 r. Szczegółowe informacje w załączniku.

 

Read more...
 
Rekrutacja nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i polonistów do pracy za granicą Print
Written by Alicja Górska (tel.957255032)   
Friday, 18 October 2013 13:11

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą z upoważnienia Ministra Edukacji Narodowej prowadzi nabór nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i polonistów do pracy za granicą. Szczegółowe informacje w załączniku.

Read more...
 
Kwalifikacje nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa Print
Written by Julian Szambelan (tel. 957255022)   
Tuesday, 18 October 2011 12:31

Zwracam się do Państwa - dyrektorów szkół, w których realizowany jest przedmiot edukacji dla bezpieczeństwa - z prośbą o zweryfikowanie kwalifikacji nauczycieli uczących tego przedmiotu i spowodowanie ich ewentualnego uzupełnienia.  W szczególności proszę zwrócić uwagę na uprawnienia dotyczące prowadzenia zajęć edukacyjnych z udzielania pierwszej pomocy.

Read more...
 
Oferta pracy dla nauczycieli Print
Monday, 25 October 2010 09:53

Zespół Szkół dla Dzieci Obywateli Polskich Czasowo Przebywających za Granicą informuje o możliwości podjęcia pracy dydaktycznej za granicą mającej na celu wspomaganie nauczania języka polskiego, historii, geografii, kultury polskiej oraz innych przedmiotów nauczanych w języku polskim wśród Polonii i Polaków zamieszkałych poza granicami Polski oraz dzieci pracowników migrujących.

Read more...
 


sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet